Sinop’ta Yılbaşına Erken Girdiler…

yilbasi-na-erken-girdiler

Sinop Tini Mini Cafe’de düzenlenen maskeli baloya Amerikan Kültür Derneği Dil Okulu Eğitmenleri, öğrencileri ve velileri katıldı. Geceye katılanlar müzikler eşiğinde biraz olsun stres atma imkanı buldular.

Etkinlik hakkında bilgi veren Kurum müdürü Gülay Aksu “Amerikan Kültür Derneği Dil Okulu’nda öğrenim gören öğrencilerin maskeli balosunda buluştuk. Yeni yıla coşkulu bir kutlamayla girelim dedik. Bu etkinlik öğrencilerimiz stres atma ve kaynaşma toplantısı şeklinde olan bir maskeli balodur” dedi.

Geçen sene de benzer bir stres atma etkinliği gerçekleştiren kurum ile ilgili Aksu “Dünya’da çocuklar hakikaten inanılmaz eğleniyorlar.

İstedik ki Sinop’ta da bu etkinliğimizin başlangıcı Amerikan Kültür Derneği Dil Okulu ile yapılsın. Öğrencilerimiz yeni yıla yeni heyecanlarla mutlu girsin.” şeklinde konuştu. Gecede pasta kesildi ve öğrenciler birbirine hediye takdiminde bulundu. Eğlenceye katılan tüm öğrenciler birbirinden farklı maske ve kıyafetlerle ilgi odağı oldular. Eğlence süresinde öğrenciler, eğitmenler tarafından sürekli kontrol altında tutularak güvenli bir şekilde velilerine teslim edildiler. Amerikan Kültür Derneği Dil Okulu müdürü Gülay Aksu bu etkinliğin bir başlangıç olduğunu takip eden eğitim-öğretim süreçlerinde tekrarlayacaklarını dile getirdi.

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18247 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.