![sinopta-typden-20-kisi-alinacak_4e42c](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/sinopta-typden-20-kisi-alinacak_4e42c.jpg)
İŞKUR Sinop İl Müdürlüğü tarafından Aile ve Sosyal Hizmetler il ve ilçe müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere 20 kişilik Toplum Yararına Program açılacağı duyuruldu. Programda Merkez ilçede 14 kişi, Boyabat’ta 2 kişi, Gerze’de 3 kişi ve Ayancık’ta 1 kişi olarak toplamda 20 kişinin çalıştırılacağı, başvuruların 13-17 Ekim tarihlerinde, kura çekiminin ise 20 Ekim’de yapılacağı bildirildi.
Kurada çıkan 20 kişi çalışmaya 1 Kasım’da başlayacak ve 15 Mart’ta program sona erecek. Başvuruların İŞKUR internet sayfası üzerinden veya 170 numaralı hat üzerinden yapılacağı kaydedildi.