Sinop’ta Sosyal Medyada, 11 Yaşındaki Kızı Taciz Eden, Sapık Suç Üstü Yakalandı……

sapik_urfa_da_tutuklandi_h4833_70c14

Sinop merkezde Sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta açtığı sahte profil sayfaları ile çocuk yaştaki kızlara cinsel taciz de bulunan İ.K adlı şahıs suçüstü yakalandı.

Edinilen bilgiye göre facebook’ta  TC. Ozkan yavuz adı altında sahte bir profil düzenleyen İ.K adlı zanlı,11 yaşındaki 6.sınıf öğrencisi bir kız çocuğuna Messenger üzerinden cinsel içerikli yazılar yazarken kız çocuğunun annesi tarafından fark edildi.

 

Bunun üzerine çocuğunun yerine geçen anne, İ.K ile kızı adına yazıştı. Kız çocuğu ile yazıştığını sanan zanlı ise cinsel içerikli sözlerini yazmayı sürdürdü. Bunun üzerine durumu polise bildiren anne, polisin yönlendirmesi ile zanlı ile randevulaştı. Sinop’ta bir markette gerçekleşen randevu esnasında polis tarafından suçüstü yakalanan İ.K suçunu ikrar etti ve özür diledi. Yapılan araştırma ve soruşturmada ise zanlının 2 tane daha sahte sayfası olduğu belirlendi. Savcılık tarafından sorgusu yapılan zanlının mahkemesi dışarıdan görülmeye devam edecek.

Konuyla ilgili Genel yayın yönetmenimiz Mete Çağdaş’a açıklamada bulunan Anne “ Aramızda bunun gibi dolanan şahıs çok.Bu haberi yapın istedim çünkü başka çocuklar tacize uğramasınlar.Anne ve babalar bu konuda dikkatli olsunlar çocuklarını onlara hissettirmeden yakın takibe alsınlar.Başıboş bırakmasınlar”diyerek,ailelere uyarılarda bulundu.

İŞTE O YAZIŞMALARDAN SADECE 3 TANESİ DAHA ONLARCASI VAR

010203

Kaynak ; Halk sesi com
Boyabat Gündemi hakkında 18421 makale
Boyabat Gündemi

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.