Geçtiğimiz yıl Akliman sahilleri boyunca görev yapan cankurtaranlar bu yılda yine Akliman sahillerinde görev başında olacak.
Yaklaşık 1 haftadır süren hazırlıklarını tamamlayan 5 kişilik cankurtaran ekibi boğulma vakalarının en çok yaşandığı Akliman sahillerinde çeşitli mesafe aralıkları ile kontrollerini sürdürürerek görev yapacak.Konu ile ilgili bir açıklama yapan Zabıta Müdürümüz Sayın Serdar ÇOLAK ” Cankurataran kuleleri ve uyarı filamaları olacak olan cankurtaranlar bu mevkii de denize girecek olan vatandaşlarımızı uyararak boğulma vakalarının önüne geçmeye çalışacak.
Görev başında olan cankurtaranlarımızın yapacağı uyarı ve ikazları vatandaşlarımızın dikkate almalarını ve uymalarını önemle rica ediyoruz.Ayrıca Akliman mevkii boyunca rip akıntısı bulunan mevkiilerde vatandaşlarımızın çok daha dikkatli olmaları konusunda uyarı levhalarımızı astık.”açıklamasında bulundu.
Experience the thrill of victory in our competitive online game Lucky Cola
I admire your creativity in problem-solving. You bring fresh ideas to the table that inspire us all. Check my page for other related articles ipltata