Sinoplu Ülkücüler İstanbul’da Platform Kurdu…….

İstanbul’da yaşayan Sinoplu Ülkücüler tarafından kurulan platform tanışma ve kaynaşma yemeği düzenlendi. Yemeğe katılan Sinop MHP İl Başkanı Ali Çakır, burada yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 

Öncelikle oluşuma gönül veren Sinopluları kutlayan Ali Çakır, “Siz hemşehrilerimi kutluyor ve genel merkezimizin de selamlarını iletiyorum. Ülkemizde yaşanan ve partimize yapılan baskılardan yılmadan, kararlı duruşumuzu sergileyip devletimize milletimize sahip çıkmalıyız.

 

Bayrağımızı yedi düvelde gönderde tutanlar gibi, dürüstlüğü her platformda savunmayı ilke edindik. Bu günden itibaren Sinop daha güçlü. Çünkü bu tip oluşumlar bize güç veriyor ve ayrı bir şevk katıyor. Sinop teşkilatımız da her zaman sizin yanınızda. Bu karşılıklı oluşturduğumuz sinerji, önce memleketimize sonra ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

 

Oldukça samimi bir havada gerçekleştirilen program hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu. Fotoğraf çekimi sırasında tüm katılımcılar Bozkurt işareti yaparak objektife poz verdi.

Vitrinhaber Gazetesi

 

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17044 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.