Sinoplu çifte hırsız şoku…

hıor2

Adana’da film izlemek için sinemaya giden Sinoplu çiftin araçlarının camını kıran hırsız, içerisinde 4 bin lira para ve 2 bileziğin bulunduğu çantayı çaldı.

 

Edinilen bilgiye göre olay, Yüreğir ilçesi Sinanpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. Sinop’ta yaşayan Ulaş Çetinkaya (38) ve eşi Fatma Çekinkaya (34) zeytin alım satımı yapmak için Adana’ya geldi. Yaklaşık 10 gün önce Adana’ya gelen çift, köylerden zeytin alıp sattı. Sinop’a dönmek için hazırlık yapan çift, sinemaya gidip film izlemek istedi. Sinanpaşa Mahallesi’ndeki alışveriş merkezine gelen çift, kazandıkları 4 bin lira parayı ve 2 bileziği çantayla birlikte kamyonete bırakıp film izlemek için sinemaya gitti. Çift, sinemadan çıktıktan sonra park ettikleri kamyonetin yanına gitti. Kamyonetin camının kırık olduğunu, içinde 4 bin lira para ve 5 bin lira değerindeki 2 bileziğin bulunduğu çantanın yerinde olmadığını fark eden çift polisi aradı. Olay yerine gelen polis, kamyonette parmak izi çalışması yaptı.

Ulaş Çetinkaya, Adana’ya zeytin ticareti yapmak için geldiklerini, çalıştıktan sonra eşiyle eğlenmek için sinemaya gittiklerini ancak döndüklerinde hırsızlık olayının yaşandığını ve üzüldüklerini söyledi.

İHA

hıor1
Share
Boyabat Gündemi hakkında 18314 makale
Boyabat Gündemi

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.