Sinop Valisi Kemal Cirit’ten Basın Bayramı Mesajı……..

Boyabat, boyabathaber, Boyabat Haber, 0725-valicirit.jpg

Sinop Valisi Kemal Cirit’ten Basın Bayramı Mesajı

“Türk basını tarihin her döneminde milletin gözü, kulağı, sesi olma ve kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunma görevini ilkeli ve tarafsız gazetecilik anlayışı içerisinde başarı ile yerine getirmiştir.

Bugün basınımız, her zaman olduğundan daha hür, devletimiz, hainlerden temizlenme yolunda aldığı mesafe ile daha güçlü, milletimizin ufku daha parlak, geleceği daha aydınlıktır.

Yerel ve Ulusal Basın Kuruluşlarımız; Ülkemizin birlik ve beraberliğine, devletimizin bekâsına, milli iradeye ve demokrasimize kasteden   darbe girişimine  karşı  dik duruş sergileyerek, milletten ve demokrasiden yana kesin  bir tutum sergilemişlerdir. Halkımızın anında ve doğru bir şekilde bilgilendirilmesini sağlamışlardır.

Basın yayın kuruluşlarımızın milli irade ve demokrasimize karşı paralel terör örgütü mensuplarınca gerçekleştirilen darbe girişiminin önlenmesinde gösterdikleri takdire değer yaklaşımlarını yürekten alkışlıyor, her birine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesileyle, bıkmadan, usanmadan zor koşullarda, büyük bir özveriyle görevlerini yerine getiren basın mensuplarının “24 Temmuz Basın Bayramı’’nı  en içten dileklerimle kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Kemal Cirit
Sinop Valisi

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18315 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.