![FgqLWSjWYAEXi0k](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/11/FgqLWSjWYAEXi0k-678x381.jpg)
GSB Sinop Yurtları === @SinopKYGM
“Biz Bize Moral Akşamları” Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu ve il protokolünün katılımıyla Mahmud Kefevi yurdumuzda gerçekleştirilen etkinliğimiz samimi ve renkli görüntülere sahne oldu.. #BizBizeMoralAkşamları
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/11/FgqLWSiWYAAj-ap-800x533.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/11/FgqLWSjWYAEXi0k-800x533.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/11/FgqLWSlXgAAcjqf-800x533.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/11/FgqLWSqXwAA3yod-800x533.jpg)
GSB Sinop Yurtları === @SinopKYGM
“Biz Bize Moral Akşamları” Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu ve il protokolünün katılımıyla Mahmud Kefevi yurdumuzda gerçekleştirilen etkinliğimiz samimi ve renkli görüntülere sahne oldu.. #BizBizeMoralAkşamları
Telif hakkı © 2024 | MH Themes tarafından WordPress teması