Sinop Valisi Hasan İpek’ten Engelli Vatandaş Özcan Konukçu’ya Ziyaret…

Sinop Valisi Hasan İpek, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle, Sinop Merkez Gelincik Mahallesinde ikamet eden engelli vatandaşımız Özcan Konukçu’yu evinde ziyaret etti.
Geçirdiği iş kazası sonucu bakımlı duruma düşen Özcan Konukçu ile bir süre sohbet eden Vali Hasan İpek, “Bütün engelli vatandaşlarımızın çalışma hayatı, eğitim, sağlık ve sosyal haklardan yeterince yararlanmaları devletimizin en önemli hedeflerindendir. Engelli vatandaşlarımızın sosyal yaşama aktif olarak katılma konusundaki sıkıntılarını ortadan kaldırmaya ve tüm vatandaşlarımıza sunulan kamusal hizmetlerden sorunsuz bir şekilde yararlanabilmelerine yönelik çalışmalarımız artarak devam etmektedir” dedi.
Vali Hasan İpek, engelli vatandaşlarımızın her zaman yanlarında olduğunu belirterek, Özcan Konukçu’ya geçmiş olsun dileklerini iletti.
Engelli vatandaşımız Özcan Konukçu ise, Vali Hasan İpek’e ziyaretleri nedeniyle memnuniyetini dile getirerek, teşekkür etti.
Sinop Valisi Hasan İpek’in engelli vatandaşımızı ziyaretine Vali Yardımcısı Savaş Ünlü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Melih Keleş ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma İl Müdürü Ümit Korkmaz eşlik etti.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18375 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.