Sinop Sakarya Caddesi’nin % 50’si Tamam…..

Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül Sakarya Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Ergül, yayalaştırma ve çevre düzenleme çalışmaları devam eden Sakarya caddesinde incelemelerde bulundu.

Bu caddenin biran evvel bitmesi konusunda Sinoplu vatandaşlarımız acele ediyor, bende acele ediyorum biran evvel bitsin istiyorum ama, hepsinin bir yapım süresi var, yani öyle siz istesenizde bu süreyi yakalayamıyorsunuz. Bana göre herhangi bir aksaklığımız söz konusu değil biz buranın altına dünyayı gömdük yani, doğalgaz, su, telefon, alçak-yüksek gerilim, yağmur olukları, kanalizasyonda iyileştirmeler yapıldı tabii bunlar az şeyler değil. Şimdi de yolun yağmur olukları ve taban tuğlalarının dizmeye başlıyoruz. Ben dediğim gibi Haziran ayına kadar süre verdim, şimdi kış şartlarında çalışıyoruz yazın, zaten turizm mevsiminde çalışamayız dolayısıyla biz bunu yaza kadar yetiştireceğiz. Ben bütün esnaflarımızdan, Sinoplulardan özellikle şunu istirham ediyorum bizim çalışma süremizde bize yardımcı olunmasını istiyorum.” Dedi.

Çalışmaların gayet güzel ilerlediğini belirten Başkan Ergül, hava düzgün gittiği takdirde çalışmaları daha kısa sürede bitiririz. Bu işin büyük bir bölümü bitti % 50’si tamamlandı. Burayı en kısa sürede tamamlayıp Sinopluların hizmetine sunacağız.” Açıklamasında bulundu.

Haber: A. Fatih YILMAZ

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18175 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.