Sinop, Emitt 2017 Turizm Fuarında!….

Sinop Valisi Hasan İpek’in de açılış töreninden itibaren katılım gösterdiği Fuar; Türkiye’den birçok İl ve 80 yabancı Ülke’nin yanı sıra yüzlerce Turizm Merkezinden 5. 000 katılımcı ile gerçekleşiyor.

Bu yıl 21.’si düzenlenen ve turizm sektörünü aynı platformda bir araya getiren EMİTT 2017Turizm Fuarı’nda ilimize ayrılan 5. Hol ve 130 metrekarelik stand; Karadeniz’de 3 Liman Var, Sinop, Temmuz, Ağustos konseptiyle ilk gününde yoğun ziyaretçi akınına uğradı. Çok sayıda davetlinin katıldığı Fuarda Sinop standı yoğun ilgi gördü.

 

Sinop Valisi Hasan İpek, Belediye Başkanı Baki Ergül ve İl Kültür ve Turizm Müdürü İrfan Göz de Sinop standını ziyaret edenlerle yakinen ilgilendi. Fuarın birinci gününde Telvin Sanat Tiyatrosunun Amazon Kızlarının dans gösterileri ile başladı ziyaretçilere yöremize ait çeşitli yiyeceklerden; Nokul, Boyabat ezmesi, doğal meyve suyu gibi ikramlarda bulunuldu. Tanıtıcı kitapçık ve broşürlerle ilimizin tanıtımı yapıldı.

Sinop Valisi Hasan İpek’in yanı sıra Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül ve Belediye Personeli, Sinop Üniversitesi Rektörlüğü personeli, İl Kültür ve Turizm Müdürü İrfan Göz ve Müdürlük personeli, Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü personeli, Ticaret Odası Başkanı Erol Derici , Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Cemalettin Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Otelciler Seyahat Acenteleri, Ülgen Kotra, Şekerci Mehmet Gürbüz ve diğer turizm işletmeleri el birliğiyle İlimize gelen turist sayısını artırabilmek, İlimizin sahip olduğu kültürel değerleri tanıtabilmek amacıyla EMİTT 2017 Turizm Fuarında yoğun bir çalışma sergilediler.

 

Kaynak : Haber 57

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18401 makale
Boyabat Gündemi

2 yorum

  1. Of course, your article is good enough, majorsite but I thought it would be much better to see professional photos and videos together. There are articles and photos on these topics on my homepage, so please visit and share your opinions.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.