Sinop Basının Acı Günü ; Gazeteci Fatih Uysal Göz Yaşları İle Sonsuzluğa Uğurlandı…

12/09/2022 Pazartesi günü Gerze ilçemizde Faaliyet Gösteren Gerzeninsesi İnternet Haber ve Gazetesi İmtiyaz sahibi Ve Gerze Ziraat odası meclis başkanı Arkadaşımız Sn Fatih UYSAL Kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Gerzeliler ve basın camiasını sevenleri Uysal’ı yalnız bırakmadı.

Merhum sıhhıyeci İzzet Uysal,Merhume Kadriye Uysal’ın ,Emel Büyük Kaymakçı,Fatma Gül Özaltin’ın Kardeşleri,İsmail Uysal Agbisi, Hatice Uysal’ın eşi, Burak Uysal, Anıl Uysal Babaları Gerzeninsesi Gazetesi Başyazarı ( 58 )Fatih Uysal’ı son yolculuğuna Gazeteciler ve basın camiası sevenleri dualarla uğurlandı.

12/09/2022 gün Vefat eden Gerzenin sesi Gazetesinin sahibi Gazeteci Fatih Uysal arkadaşımızın cenazesi 14/09/2022 bugün 11.30 da Gerze Hamidiye mah. gençlik caddesindeki evinden alınarak Gerzenin sesi gazetesinin önüne götürüldü burada bir tören düzenlendi Sinop basınında hazır bulunduğu törende Gazeteciler cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel kısa bir konuşma yaparak ardından merkez camiine götürülen cenaze kılınan öğlen namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Gerze eski şehir mezarlığında sevenleri tarafından dualarla defnedildi.

www.boyabatgundemi.com olarak Basın camiasına,ailesine,sevenlerine,Tüm dost ve yakınlarına ALLAH CC Sabırlar ihsan eylesin merhum Fafih Uysal’a Allah’tan Rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı sabırlar dileriz.

@#Gerzeninsesi#Sinop#Gerzeninsesi#gazetecilercemiyeti

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18194 makale
Boyabat Gündemi