Sinop Amatör Liginde Boyabat 1868 Spor İlk Yarıyı Lider Bitirdi….

 

Boyabatta spor ve futbolun tekrar atağa kalkması için spor adamları, eğitimciler ve iş adamlarından kurulu bir ekip harekete geçerek 5 ay önce Boyabat 1868 Spor Kulübünü kurdu. “Boyabatta Birlikte Başaracağız” sloganıyla güçlü bir takım oluşturan ekip aynı zamanda kurumsallaşmayı da dikkate alarak uzun yıllar Boyabat’ı temsil edecek bir takım oluşturmaya çalışıyor.

 

Boyabat 1868’in ilk yarı sonunda ki durumu;

 

Kurulduğu ilk günden bugüne dikkatleri üzerine çeken Boyabat 1868 Spor Kulübü,öncelikle Sinop Amatör liginde şampiyon olup daha sonra diğer üst liglerde mücadele etmek hedefiyle 2018/2019 sezonunda Sinop Amatör Futbol Liginde A Takım ve U-17 kategorilerinde liglere katıldı.

 

Boyabat ve Sinopta futbola heyecan ve renk katması beklentisini fazlasıyla yerine getiren yeni spor kulübü kurucu kadrosuyla, yönetimiyle , teknik ekip ve futbolcusuyla, taraftarıyla ve şehirle bütünleşerek günden güne büyüyüp başarıya adım adım ilerlemeye devam ediyor. “Boyabat için birlikte başaracağız” sloganıyla işe başlayan ekipte hep İstanbul’dan hem de Boyabat’tan önemli isimler yer alıyor. Ortak payda Boyabat olarak başlatılan süreçte şu ana kadar gerek sportif başarı gerekse kurumsallaşma da önemli adımlar atıldı.

 

Boyabat 1868 Spor Kulübünde Yönetim Kurulu Başkanlığını Ali Koca’nın yaptığı ve üye olarak Hayrettin Tavalıoğlu, Akif Ersoy, Menderes Demirci, Ali Sezer, Sudi Fevzi Gökçe ,Nazım Çakar, Enes Çakır, Taylan Zeytünlü, Cevdet Elmacı, Bayram Demiray, Mustafa Halil İbrahim Osmanoğlu, Hayri Koca, Sıtkı Elmacı, Cumhur Yavaşcı, Uğur Külcü, Ahmet Güneş, Akın Ünlü, Mehmet Akif Kösebey, Hüseyin Cıstık, Murat Erkan, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Coşkun ,Hasan Tavalıoğlu isimlerinden oluşan bir yönetim bulunuyor.

 

Denetleme ve Diğer Kurullarda İse ;

 

Vahdet Erdoğan, Yılmaz Sezgin, Yusuf Savaş, Fatih Erdoğan, Abdullah Koca, Asım Erdoğan, Nuri Tavalıoğlu, Emre Koca, Sabri Kose ve Ali Saraca isimleri yer alıyor.

 

Ana Sponsoru Greenart Grup Yönetim Kurulu Başkanı Vahdet Erdoğan’ın ,Sponsorlarından Ahi Reklam Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Savaş ve Ersoylar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Akif Ersoy’un ayrıca Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın destekleri ve yönetimin özverili mücadeleside Boyabat halkı tarafından takdirle karşılanıyor. Boyabat’ta özlenen başarıyı getirmek için gece gündüz çalışan ekip hedef olarak şampiyonluk gösterirken sporun Boyabat’taki gençlerimiz için önemini bir kez daha ortaya koyuyor.Şuan da lider olan Boyabat 1868 U-17 takımının tamamı Boyabat’ta yaşayan geçlerimizden oluşurken önümüzdeki yıllırda
A Takıma önemli sayıda oyuncu vermesi bekleniyor.

 

Sinop Amatör Liginde Boyabat 1868 Spor İlk Yarıyı Lider Bitirdi.

 

Boyabat 1868 Spor, Sinop Amatör Liginin ilk yarısını 09.02.2019 Cumartesi günü başarılı Teknik Adam Mustafa Şakar idaresinde çıktığı Sinop Özel İdare Spor’u 5-3 yenerek en yakın rakibinin 6 puan önünde16 puanla ‘LİDER’ olarak tamamlayarak şampiyonluğun en iddialı takımı olduğunu gösterdi.

 

Ayrıca Boyabat 1868 U-17 takımı ise grubunda büyük bir başarı göstererek 2. yarının 2. maçında Gerze Belediye Spor’u 6-0 yenerek 12 puanla aynı puanda bulunan Sinopspor ve Ayancıksporla birlikte liderliği paylaşıyor.

 

Son olarak Sinop futbolseverleri tarafından,

Boyabat 1868’in ligin 2.yarısında da kendinden söz ettireceği ve şampiyonluğun en önemli adayı olacağı dile getiriliyor. Şehrin maç günleri maça kitlenmesi ve takımını hiç yalnız bırakmaması Boyabat için özlenen şampiyonluğun bu yıl geleceğinin göstergesi gibi görünüyor.

Editör: T.N

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, açık havaGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, spor yapan insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, spor yapıyor, stadyum ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlarGörüntünün olası içeriği: açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: spor yapan insanlar, gökyüzü ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Mert Çakır, İlhami Işık, Mustafa Şakar, Ali Koca ve Menderes Demirci dahil, iç mekan

 

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 20 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaFotoğraf açıklaması yok.Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, spor yapıyor ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 14 kişi, gülümseyen insanlarGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, spor yapan insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, açık hava

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, spor yapan insanlar, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, gökyüzü ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, spor yapıyor, stadyum ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, spor yapıyor, çim, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve ateş

Görüntünün olası içeriği: 18 kişi, gülümseyen insanlar, açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, spor yapan insanlar, çim ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 21 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 23 kişi, gülümseyen insanlar, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, ayakta duran insanlar

Fotoğraf açıklaması yok.

Fotoğraf açıklaması yok.

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18175 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.