SICAK Gelişme ; Erdoğan’ın Sinop Ziyaretinden İlginç Detay ! Reis Duyunca Çok Sinirlendi…..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sinop ziyaretinde kendisiyle görüştürülmeyen kader arkadaşı Erfelek’li Muzaffer Balcan’ı uçağına alarak İstanbul’a götürdü.

KADER ARKADAŞI İLE GÖRÜŞTÜRMEDİLER!

İddialara göre, Cezaevinden kader arkadaşı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sinop’a geleceğini duyan Sinoplu Muzaffer Balcan hasta yatağından kalkarak onu memleketinde ağırlamak istedi. Sinop’ta Milletvekili Nazım Maviş’ten Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kendisinin Sinop’ta olduğunu bildirmesini rica etti. Ancak Muzaffer Balcan Tüm yerel yetkililer ile iletişime geçmesine rağmen Cumhurbaşkanına ulaşamadığı gibi AK Parti kongresinin yapıldığı salona dahi giremedi.

ERDOĞAN DUYUNCA ÇOK KIZDI VE HEMEN TALİMAT VERDİ!

Bunun üzerine Cumhurbaşkanının heyetinde yer alan misafir bir milletvekili üzerinden Cumhurbaşkanına ulaşan Muzaffer Balcan’ın Sinop’ta olduğunu öğrenen Cumhurbaşkanı Erdoğan derhal korumalarına talimat vererek Eski cezaevi arkadaşını havalimanına getirtti. Burada Muzaffer Balcanın oğlu Hikmet Balcan’a hitaben Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Baban burada benimle neden görüştürmedin” diye sitem etti. Bunun üzerine Hikmet Balcan, Sayın Cumhurbaşkanım herkese söyledik bir türlü size ulaştırmadılar, salona dahi almadılar diye cevap verdi.

KADER ARKADAŞI İLE NEDEN GÖRÜŞTÜRÜLMEDİ?

Bunun üzerine Erdoğan ‘ Muzaffer Balcan’ı uçağına alarak İstanbul’a hareket etti. Kraldan fazla kralcı kesilen yetkililerin bu tavrı ise, acaba kendileri ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’a olumsuz bir bilgi gider korkusu ile mi görüştürmek istemediler sorusunu akıllara getirdi. Muzaffer Balcan’ın uçakta Cumhurbaşkanı ile ne konuştuğu ise merak konusu oldu.

Kaynak .ajans sinop

 

Boyabat Gündemi hakkında 16663 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.