Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Öztürk önderliğinde yönetim kurulumuzla Çocuklar Üşümesin diyerek başlattığımız ve sizlerin SİAD ailesinin büyük destekleri ile 1000 çocuğumuza mont ve botları teslim etmek üzere tedarik ettik. 400 mont ve bot İstanbul 600 bot ve mont Sinop ve ilçelerinde dağıtılmak üzere bugün yola çıkardık.
Yönetim Kurulu Üyemiz Abdullah Demir’e teslim alınma ve Sinop’a gönderilmesi konusunda destekleri için çok teşekkür ediyoruz. Bu kampanyaya destek vererek çocuklarımız Üşümesin diyen herkese teşekkür ediyor Allah hayrınızı şimdiden kabul etsin diyoruz.
SİAD Kazandırır diyerek çıktığımız bu yolda projelerimiz ve sosyal sorumluluk projelerimizle Sinop’a iş dünyasına hizmet etmeye devam edeceğiz.
Emeği geçen katkı sunan herkese çok teşekkürler.
Wow, superb blog structure! How lengthy have you ever been running a blog for?
you made blogging glance easy. The entire look of your web site is magnificent, let alone the content
material! You can see similar here sklep online