Saraydüzü’ne Seyir Terası…..

teras1

araydüzü Belediyesi şehir merkezine 1 Km. uzaklıkta bulunan Cin Tepesi’ne seyir terası yapılması için çalışma başlattı.

Yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker, 526 kot yüksekliğine sahip Cin Tepesi’nden şehir merkezi ve çevresindeki manzaranın harika gözüktüğünü söyledi.

Saraydüzü Belediyesi şehir merkezine 1 Km. uzaklıkta bulunan Cin Tepesi’ne seyir terası yapılması için çalışma başlattı. Seyir terası çevre düzenlemesi ve özel olarak tasarlanan kamelyanın inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. İnşaat ve çevre düzenlemeleri tamamlandığında Saraydüzü ve çevresi kuşbakışı seyredilebilecek.

Cin Tepesi’nde yapımı devam eden seyir terası çalışmalarını yerinde inceleyen Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker şunları söyledi: “Saraydüzü ilçemizde gece gündüz demeden her yerde çalışmaları yoğunlaştırdık. Tüm çalışmaları elimizden geldiğince yerinde incelemeye çalışıyoruz. Şu an Cin Tepesi’nde bulunuyoruz. Buradan ilçenin tümünü kuşbakışı görmemiz mümkün. Böylesine hakim bir yerde bulunan bir alana halkımızın yararlanacağı, kafa dinleyebileceği bu yere bir piknik alanı yapmayı uygun gördük. Çalışmalarımız göründüğü gibi son hız devam etmektedir.”

 

teras2 teras3

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18321 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.