Saraydüzü Esenler Kültür Merkezi Dualarla Hizmete Açıldı….

Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker Bugün (24.08.2018.Cuma) Açılışı Yapılan Saraydüzü Esenler Kültür Merkezi İle İlgili Kendi Sosyal Paylaşım Hesabından Yaptığı Açıklamada Şunları Söyledi.

“7 Bin Metrekare Park İçerisinde Kafeteryamızın Da Bulunduğu, Bodrum Ve Zemin Kattan Oluşan Toplam 470 Metrekare Kapalı Alana Sahip Çok Amaçlı Salon, Servis Alanı, İdare Odası, Büfe, Kulis, Gelin Odası Ve Mutfak Bulunan Esenler Kültür Merkezimizin Açılış Törenini Kardeş Belediyemiz Esenler Belediye Başkanı Sn Tevfik GÖKSU, Sinop Milletvekili Sn Dr. Nazım MAVİŞ, Saraydüzü Kaymakam Vekili Sn Fatih Aksoy, Boyabat Belediye Başkanı Sn Şefik ÇAKICI, Durağan Belediye Başkanı Sn Ahmet KILIÇASLAN, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi Üyesi Sn Osman Gökçebaş, İş Adamı Sn Kasım Albayrak, İl Genel Meclis Üyeleri, İlçe Başkanları Ve Muhtarlarımızın Katılımıyla Gerçekleştirdik.

Kültür Merkezine İhtiyaç Duyduğumuzu Söyleyince Hiç Tereddüt Etmeden Kabul Eden Tevfik Başkanıma Ve Eserin İlçemize Kazandırılmasında Aracı Olan Ve Her Türlü Talebimizi Karşılayan Sayın Vekilimize, Bu Süreçte Emeği Geçen Herkese İlçem Ve Şahsım Adına Teşekkür Ederim. İlçemize Hayırlı Olsun” Dedi.

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18194 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.