Sanayi Esnaflarında Hüseyin Ayyükselden Flaş Basın Açıklaması…

İlçemiz Sanayi esnaflarından Hüseyin Ayyüksel Kendi Sosyal paylaşım hesabından bir basın açıklaması yaptı. Ayyüksel yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Saygıdeğer küçük büyük sayfa arkadaşlarım çok değerli esnaf kardeşlerim hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum Yakın zamanda yapılacak olan esnaf ve sanatkarlar oda başkanlığına aday değilim. aday olduğum iki seçimde tereddütsüz listemde olan gerek asil gerek yedek üye kardeşlerime abilerime nezdinizde ayrı ayrı bir kez daha teşekkür ediyorum.

Bu odaya aday olma amacım ne makam ne mevki idi sadece senelerdir aidat ödediğimiz odamızın esnafımızın nasıl yanında olabileceğini ne işe yaradığını esnaflarımıza kardeşlerimize en iyi en şeffaf şekilde gösterebilmekti siz değerli kardeşlerimizin taktirine boynumuz her daim kıldan incedir taktir sizlerindir.

Bu vesile ile hayalimizden asla ama asla vazgeçmeyeceğimi memleketime hizmet anlamında her zaman var olacağımı (bazen küçüklerin büyük olması gerekir ve bu bir erdemdir )bu vesile ile bildirir Şu Anda mevcut aday olan Suat kardeşime ve Şükrü abime bu yarışta başarılar diler herkese saygılarımı sunarım ” dedi.

HÜSEYİN AYYÜKSEL 25/12/2021

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17831 makale
Boyabat Gündemi