Şaban Kolazlı Ameliyat Oldu…. 28 Nisan 2016 Boyabat Gündemi GENEL 0 Belediye Personeli Şaban Kolazlı, Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi’nde başarılı bir fıtık ameliyatı oldu. Şaban Kolazlı’ya geçmiş olsun diyerek, acil şifa diliyoruz. acil şifa diliyoruz.Belediye Personeli Şaban KolazlıBoyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi'nde başarılı bir fıtık ameliyatı oldu. Şaban Kolazlı'ya geçmiş olsun diyerek
Bir yanıt bırakın