![onune-aniden-cikan-5-yasindaki-cocuga-carpti-15098764_amp](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/07/onune-aniden-cikan-5-yasindaki-cocuga-carpti-15098764_amp-678x381.webp)
Sinop’ta meydana gelen trafik kazasında 5 yaşındaki bir çocuk yaralandı.
Sinop‘ta meydana gelen trafik kazasında 5 yaşındaki bir çocuk yaralandı.
Kaza, Ada Mahallesi Korucu Sokak üzerinde 14.00 saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.E.E. hakimiyetindeki 57 AAS 512 plakalı motosiklet seyir halindeyken önüne aniden çıkan 5 yaşındaki çocuğa çarptı. Çarpmanın etkisiyle çocuk yaralandı. Yaralanan çocuk, Sinop Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. – SİNOP