Ölüm virajı gibi! Bir ayda üç kaza: 5 yaralı….

Yapıldığı günden beri tepki çeken Türkeli-Güzelkent karayolu arası Emrelli mevkiindeki yeni yoldan eski yola geçişi sağlayan keskin virajda dünden bugüne yine bir kaza yaşandı. Bir ayda aynı bölgede üç kaza meydana gelirken, toplamda kazaların bilançosu ise 5’e ulaştı.

14 Kasım Çarşamba günü sabah saatlerinde yaşanan kazada alınan bilgiye göre, Hüseyin Yıldırım idaresindeki 54 KT plakalı otomobil, Güzelkent’ten Türkeli istikametine seyir halindeyken, Emrelli mevkisinde virajı alamayıp, 20
metreden şarampole uçtu.

Kazada iki kişi yaralanırken, araçta sıkışan Nurettin Yıldırım ekipler ve çevredekilerin yardımıyla araçtan çıkarıldı.

“Sadece bilinen 3 kaza var, maddi hasarlı kaza hemen hemen her gün
yaşanıyor”Vatandaşların yola tepkisi ise giderek büyüyor. Yolu sıkça kullanan sürücüler, bir ayda üç kazanın yaşandığını belirterek, daha bilinmeyen birçok maddi hasarlı kazanın da yaşandığını ifade ediyor. Vatandaşlar, “Sadece bilinen 3 kaza var, maddi hasarlı kaza hemen hemen her gün yaşanıyor” diyerek, durumun her geçen gün vahim bir tablo aldığını belirtti.

Konuyla ilgili Karayolları ekiplerinin de geçtiğimiz ay yaşanan kazadan sonra belirtilen bölgede inceleme yaptığı, ancak herhangi bir önlem almaya gerek duymadan bölgeden ayrıldıkları belirtiliyor.

Kaynak ; Türkeli sesi

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18194 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.