Murat Sezer; “Demokrasiye ve Hukuka bağlılığınızı ispat ettiniz.”…….

0909boyabatchp14

Cumhuriyet Halk Partisi’nin kuruluşunun 93. yıl dönümü nedeni ile Boyabat Cumhuriyet Halk Partisi Yönetimi ve partililer, Boyabat Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktılar.

Yapılan sunumda konuşan Boyabat Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Murat Sezer; ”Ulu önder Atatürk, Cumhuriyet Halk Partisi’ni kurdu. Ruhları Şad olsun, onlara minnettarız. Cumhuriyetimizi, demokrasimizi Hukuk ve Adaleti korumakla ve kollamakla görevli partimizin fertleri olarak sizlere teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmadınız buraya geldiniz. Demokrasiye ve hukuka bağlılığınızı ispat ettiniz, bundan sonra da bu görevi en iyi şekilde yapacağınıza kuşkum yok.“ dedi.

Kaynak: boyabat gazetesi

0909boyabatchp01 0909boyabatchp02 0909boyabatchp03 0909boyabatchp08

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18250 makale
Boyabat Gündemi

1 yorum

  1. Island Post is the website for a chain of six weekly newspapers that serve the North Shore of Nassau County, Long Island published by Alb Media. The newspapers are comprised of the Great Neck News, Manhasset Times, Roslyn Times, Port Washington Times, New Hyde Park Herald Courier and the Williston Times. Their coverage includes village governments, the towns of Hempstead and North Hempstead, schools, business, entertainment and lifestyle. https://islandpost.us/

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.