MHP Saraydüzü İlçe Başkanlığının Basın Açıklaması…

Milliyetçi Hareket Partisi Saraydüzü ilçe başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimleri yaklaşırken bir basın bildiri yayınladı.

“Değerli Hemşehrilerim Kıymetli Basın mensupları….

Malumunuz olduğu üzere 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan demokrasimizin olmazsa olmazı yerel seçimler için kesinleşen aday listeleri Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanmıştır. Bu nedenle, mensubu olmaktan gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisinin tüm adayları başta olmak üzere Cumhur İttifakı adaylarımıza muvaffakiyetler dilerim.

Saraydüzü ilçemizle birlikte ülkemizin her köşesinde 2014 yılında yapılan son yerel seçimlerin üzerinden 4 yıl 11 ay 3 gün geçmiştir. Mhp Saraydüzü İlçe Başkanlığı olarak ben, yönetimim ve bizlere inanarak 2014 seçimlerinde oy veren partili partisiz tüm vatandaşlarımızın bu sürede bizlere verdikleri ‘muhalefet’ görevimizi yerine getirmenin huzuruyla yeni bir seçimin arefesine ulaşmış bulunuyoruz.

Yapılan son seçimin üzerinden geçen yaklaşık 5 yılda Mhp Saraydüzü İlçe Başkanlığı olarak eksiklerimizi gözden geçirerek partimizin, ilçemiz sakinlerinin ve şehrimizin gelişimi için çalışmalarımıza her gün üzerine koyarak devam ettik. Bu süre zarfında uzun zamandır yaptığımız hazırlıklarımız içerisinde Saraydüzü İlçemizi geliştirmek, güzelleştirmek, istihdam sağlayarak göçü durdurarak Sinop’un parlayan yıldızı haline getirecek projelerimizi gerçekleştirmek için hedeflerimize ulaşabileceğimiz MHP aday listelerimiz bugün itibariyle kesinleşmiştir. İlçemize hayırlı olsun.

Saraydüzü belediye başkanlığının ehline yani MHP adayımız İbrahim Kanber bey, Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyesi adaylarımıza emanet edileceğine inandığımız 31 Mart akşamına kadar, siyasi nezaketten bir adım geri atmadan her bir vatandaşımızın gönlüne girmeye devam edeceğiz.”

 

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18316 makale
Boyabat Gündemi

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.