MHP İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan’ın Teşekkür Mesajı…

Boyabat MHP İlçe Başkanı Mehmet Favzi Erdoğan’ın Basın Açıklaması.

Kıymetli hemşerilerim ve Dava arkadaşlarım.

15 Temmuz ihanet girişimine varan süreçte, ülkemizin beka sorunu yaşadığı dönemde devletimizin ve milletimizin yanında dim dik duran ve sorunların çözümü, tekrar yaşanmaması adına elini değil gövdesini taşın altına koyan Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin yanında durmanın onuru yaşadım.

Yeni bir hükümet sistemi ile milli bekaya katkıda bulunmak, daha önce yaşanan sıkıntıların tekrar yaşanmamasını sağlamak adına yoğun bir çalışma temposu ile siz hemşerilerimize, vatandaşlarımıza ulaşıp liderimizin aldığı inisiyatifi, partimiz MHP’nin güçlü bir şekilde meclise girmesi gerektiğini anlattık.

Değerli hemşerilerim değerli dava arkadaşlarım.

Yaklaşık 2 senedir Boyabat Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı yapıyorum, partimiz adına yaptığımız etkinlikler sayesinde esnafımızı, vatandaşlarımızı ziyaret ederek sıkmadık el girmedik gönül bırakmamaya çalıştık.

Köklü mazisi ve dava şuurunun temsil merkezi olan partim MHP’nin kazandığı bir günde çok şükür kendimi düşünecek kadar aciz değilim.

Çizgim belli, kula kulluk etmem, suskunluğumuz edebimizden, ahlakımızdandır.

Geçmişim, geleceğimin teminatıdır.

Yüzümüz ak, alanımız açıktır.

Boyabat Milliyetçi Hareket Partisinde yaşatılan sıkıntılara ve bütün entikalara rağmen görevi devraldığımızdaki oyumuzu koruduk, dün MHP ve Sayın Devlet Bahçeli’nin adını ağzına almayanlar, hakaret edenler, partide görev almak istemeyenler, şimdi herkez Devlet Bahçeli’ci oldu, şu an o kişiler görev aşkı ile yanıyorlar.

Büyüksün Sayın Genel Başkanım.

Değerli Dava Arkadaşlarım.

Seçim çalışmalarında yüreğini ortaya koyan değerli hemşerilerimize, teşkilatlarımızda görevi olsun olmasın canla başla mücadele veren her bir ülküdaşıma, sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18198 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.