Maviş Gazi Özdemir’i Ziyaret Etti

mavis_gazi_ozdemiri_ziyaret_etti_h4623

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Adayı Nazım Maviş, 8 Eylül 2015’te Mardin Dargeçit’te PKK’lı teröristlerin uzaktan kumandayla infilak ettirdiği mayınlarla 1 polisin şehit olması ve 3 polisin yaralanması ile sonuçlanan acı olayda yaralı polislerden biri olan Ferit Levent Özdemir’i Türkeli’ndeki evinde ziyaret etti.

8 Ekim günü gerçekleşen ziyarette Nazım Maviş’e AK Parti Türkeli ve Sinop teşkilat mensupları da eşlik etti.

Nazım Maviş ve beraberindeki AK Parti heyeti, Ferit Levent Özdemir’in evinde bir süre kalarak gazi polisin ailesiyle de görüştü. Nazım Maviş, metanetinden dolayı gazi polisi tebrik ederek acil şifalar diledi.

MAVİŞ TÜRKELİ’NDE YOĞUN BİR GÜN GEÇİRDİ

8 Ekim Perşembe günü seçim çalışmalarına Türkeli’nde devam eden Nazım Maviş, Polis Ferit Levent Özdemir’i ziyaretinin dışında ilçede yoğun bir gün yaşadı.

Türkeli’ndeki çalışmalara Nazım Maviş’in yanısıra 24. Dönem Milletvekili Mehmet Ersoy ve Milletvekili Cengiz Tokmak da katıldı. Heyet önce köy ve mahalle muhtarları ile buluştu. Muhtarlarla ile istişare edildi, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi, seçim beyannamesiyle ilgili sorular cevaplandırıldı.

AK Parti heyeti daha sonra pazar yerini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla görüştü, dert dinledi. Heyetin Perşembe programında hastane ziyareti ve STK toplantısı da vardı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Adayı Nazım Maviş, Cuma günü Boyabat ve Saraydüzü ilçelerinde, Cumartesi ise Sinop merkezde çalışmalarına devam edecek.

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18321 makale
Boyabat Gündemi

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.