![295613239_1724519364579136_7217990426982459479_n](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/07/295613239_1724519364579136_7217990426982459479_n-675x381.jpg)
Olay, dün 13.30 sıralarında GERZE İlçesine bağlı Çağlayan köyü Kabaağaç Mahallesinde meydana geldi.
Edinilen bilgiye göre, merhum Kazım Ünal’ a ait olan ve oğlu Vahit Ünal ile gelininin ikamet ettiği öğrenilen 2 katlı evde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.
Gerze Belediyesi İtfaiye Ekipleri tarafından söndürülen yangının ardından ev, kullanılamaz hale geldi. Yangında can kaybı yaşanmazken, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.