Kesik baş cinayetinde son dakika gelişmesi! 3 kişi cezaevine gönderildi!…

Kastamonu’da sulama kanalında baş bölgesi kesilmiş halde bulunan ceset ile ilgili gözaltına alınan 3 şüpheli, adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kastamonu’da sulama kanalında baş bölgesi kesilmiş halde bulunan ceset ile ilgili gözaltına alınan 3 şüpheli şahıs, güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edilmişti.

Sağlık kontrolünden geçirilen Ş.K., N.K. ve E.Ö., bugün hakim karşısına çıktı. Ş.K., N.K. ve E.Ö., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

OLAY NASIL OLMUŞTU?


Olay, 5 Mayıs Pazar günü Kastamonu’nun merkez Dere köyü mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, vatandaşlar tarafından terk edilmiş halde bulunan araçta Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan inceleme sonrasında sulama kanalında baş bölgesi kesilmiş halde ceset bulundu. Bulunan cesedin 4 gündür kayıp olarak aranan Araç ilçesine bağlı İğdir köyünde ikamet eden 48 yaşındaki Adem Yeşilgil’e ait olduğunu belirledi.

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINMIŞTI


Kastamonu Cumhuriyet Başsavcılığının soruşturması çerçevesinde jandarma ekipleri, baş bölgesi kesik halde bulunan ceset ile ilgili Ş.K., N.K. ve E.Ö.’yü gözaltına aldı. Karakoldaki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilen Ş.K., N.K. ve E.Ö., güvenlik önlemleri altında Kastamonu Adliyesi’ne sevk edildi. Şahıslar jandarma ekiplerinin elindeki delil kutusu ile adliyeye getirildi.

CESEDİN BAŞ BÖLGESİ ARANIYOR

Kesik Baş Cinayet

Öte yandan, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığına bağlı komando ve asayiş birlikleri, cesedin bulunduğu alanda ve ekili arazilerde ölen vatandaşın kayıp baş bölgesini arama çalışmalarını sürdürüyor.

TUTUKLANIP CEZAEVİNE GÖNDERİLDİLER

Sağlık kontrolünden geçirilen Ş.K., N.K. ve E.Ö., bugün hakim karşısına çıktı. Ş.K., N.K. ve E.Ö., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18316 makale
Boyabat Gündemi