Kaymakam Aksoy’dan Başkan Çakıcı’ya Ziyaret…..

Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy, Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı’yı makamında iade-i ziyarette bulundu.

Boyabat’a yeni atanan ve geçtiğimiz ay göreve başlayan Kaymakam Fatih Aksoy, kendisine yapılan hoş geldin ziyaretlerinin ardından, ilçedeki kurum ve kuruluşlara iade-i ziyarette bulunuyor.
Ziyaretlerinin ilk ayağı olarak Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı’yı makamında ziyaret eden Kaymakam Aksoy, Başkan Çakıcı ile ilçe hakkında genel değerlendirmelerde bulundu. Ziyarette Belediye Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri hazır bulundu.

İlçeye yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında istişarede bulunan Kaymakam Fatih Aksoy ve Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı , ilçede iki kurumun ortaklaşa yapabileceği konular hakkında da görüş alışverişinde bulundular.

Görüşmenin ardından açıklama yapan Kaymakam Fatih Aksoy “Boyabat her yönüyle çok güzel bir ilçe, Biz bu güzel ilçeyi daha ileriye götürmek ve vatandaşlarımızın huzur ve refahı için başta Belediyemiz olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile el ele çalışacağız. Göreve başladığım gün ilçe de beraber çalışacağımız arkadaşlarımız çok güzel bir karşılama ile hoş geldin dediler. Daha sonrasında başta Belediye Başkanımız olmak üzere, belediye çalışanlarımızın makamıma yaptıkları hoş geldin ziyaretlerinden büyük bir memnuniyet duydum bu hoş davranışları için kendilerine teşekkür ediyorum. Bugün de Belediye Başkanımıza iade-i ziyarette bulundum.

Tüm kurumlarımızı ziyaret edeceğim” dedi. Kaymakam Aksoy’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çakıcı ise “Sayın Kaymakamımıza bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisiyle büyük bir uyum içinde çalışacağımızdan hiç şüphem yok. Abad Şehir Boyabat’ın layık olduğu yere gelmesi için hizmet edeceğiz. Kendisine görevinde başarılar diliyorum” dedi.

 

Boyabat Gündemi hakkında 18421 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.