İstanbul, Sinop Tanıtım Günleri’ne Hazırlanıyor!…..

Sinop-Tanıtım-Günleri-bez-afiş-642x320

İstanbul Maltepe meydanı miting alanında 27-30 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek “Sinop Tanıtım Günleri” için hazırlıklar sürüyor.

Sinop Tanıtım Günleri yürütme kurulu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi reklam alanlarının kullanılmasıyla ilgili çalışmalarını tamamladı. Bugünden itibaren pek çok semtte, ana arterlerdeki billboardlarda ve toplu ulaşım araçlarında tanıtım günlerinin duyuru afişlerini görmek mümkün olacak.

Dün akşam Esenler Kültür Merkezinde SİYAD Genel Başkanı Keramettin Arpacı ile SİNDEF Genel Başkanı Engin Kırmızıgül’ün başkanlığında yapılan toplantıda, SİYAD Genel Başkan Yardımcısı ve Sinop Tanıtım Günleri Genel Sekreteri Osman Çakır ve yürütme kurulu üyeleri bilgi alışverişinde bulundu.

Bu yıl 27-30 Ekim tarihleri arasında İstanbul Maltepe meydanı miting alanında düzenlenecek Sinop Tanıtım Günleri’nin önceki iki yılda olduğu gibi en iyi şekilde temsil edeceklerini belirten SİYAD Genel Başkanı Keramettin Arpacı ile SİNDEF Genel Başkanı Engin Kırmızıgül ortaklaşa yaptığı açıklamada;

“Sinop Tanıtım Günleri 27 Ekim perşembe günü İstanbul Maltepe meydanı miting alanında (Sahil) başlayacak. Meydanda biri kültür tanıtım, diğeri ürün tanıtım ve pazarlama olan toplam 5.000 m2 kullanılabilir alana sahip ayrı ayrı iki çadır kuracağız. Önceki yıllarda bizlerle birlikte hareket eden katılımcılarla tek tek görüşüldü. Yoğun istek var.

Hemşehrilerimiz stant kurarak yöremize ait kültür, ürün ve markaların tanıtımlarını yapacaklar. Sinop Valiliği ve bağlı kurumlar mazeretleri sebebiyle bu yıl katılımcı olarak aramızda olamayacaklar. Bu yüzden kültür tanıtım çadırımızda azda olsa kiralanabilir stantlar mevcut. Bugün genel bir değerlendirme yapmak için toplandık. Kalan stantların kiralama konusunu da görüştük.

Tanıtım günlerimizin duyurusu için binlerce afiş bastırdık. Yürütme kurulumuz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi reklam alanlarının kullanılmasıyla ilgili çalışmalarını tamamladı. İlgili birimlerin yöneticileriyle iletişim kurarak kullanılacak reklam mecralarını belirlendi.

Bugünden itibaren pek çok semtte, ana arterlerdeki billboardlarda ve toplu ulaşım araçlarında tanıtım günlerinin duyuru afişlerini görmek mümkün olacak. Ayrıca tanıtım günlerinin açılış törenine kimlerin davet edileceğini belirledik. Önümüzdeki günlerde Sinop ve Ankara ziyaretlerimiz olacak” dediler.

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18239 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.