İlyas Ertürk Yazdı ; Atatürk Düşmanlığı Yeniden Hortladı…

Ayasofya da bugün yapılan istanbulun fethinin 568. yıldönümü münasebeti nedeniyle okunan kur’an-ı kerim lerden sonra yapılan duada her fırsatta hortlayan Atatürk düşmanlığı yeniden hortlamıştır.

Okunan kuranı kerimden hasıl olan sevap,iyilik güzellik, birleştirme adına olacakken örümcek beyinlilerin ruh halleri sayesinde yerine ulaşmak yerine heba olmuştur. Öfke ve kinle edilen hareket asla birlestirmeyecegi gibi ayrıştırmaya otekilestirmeye devam edecektir.

Şu söyle bilinmelidir ki; M.Kemal Atatürk gelmiş geçmiş tüm dünyanın kabul ettiği en efsane komutan ve devlet adamıdır.

Dindar mıdır? Tartışılabilir birilerine göre dindardır birilerine göre değildir.

Ayasofya nın müzeye çevrilmesi yanlışmıdır?

Bence de yanlıştır. Fakat ne olursa olsun bi sekilde bu hatadan dönülmüştür.Her siyasetçi gibi o da bazı yaptıklarıyla eleştirilebilir

Fakat her fırsat ta Ataturk’e hakaret etmeye çalışmak en hafif ifadeyle alcakliktir. Atatürk’ün bu ülke için yaptıklarının hiç mi kıymeti yoktur? Ne istiyorsunuz ülkemizden? Ne bekliyorsunuz kaos çıkarmaktan? Atatürk’ün kurduğu sistem sayesinde maaş alıyorsunuz, prim ödeyip sağlık sistemi sayesinde tedavi görüyorsunuz, emekli olup maaş alıyorsunuz.daha vs vs

Ayrıca bizim dini bütün siyasetçilerimizi görüyoruz her gün yeni bir ahlaksızlık her gün yeni bir yolsuzluk, arsızlık ortaya çıkıyor müslüman görünüp günahkar yaşamak münafıklık yapmak en aşağılık davranış biçimidir ve daha tehlikelidir.

Kimin eli kimin cebinde belli değil sorsan en musluman biziz ama her türlü naneyi yiyoruz kumar oynuyoruz, içki içiyoruz, faiz yiyoruz, hak yiyoruz, haram yiyoruz.

Ama müslümanız elhamdülillah sonra ateist Atatürk ayasofya ‘yı kapattı oh ne güzel memleket…

Bi rahat bırakın insanları ya yeter artık kimse kimseye karışmıyor isteyen istediği gibi yasıyor hayatını ne istiyorsunuz?

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17821 makale
Boyabat Gündemi

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.