Hüseyin Yüksek’ten Flaş Açılama ;Tüm 80 Milyon İnsanımız İçin…

Kıymetli Hemşehrilerim Değerli Kardeşlerim Sevgili Büyüklerim. Günlerce Uzun Süren Bir Referandum Süreci Geride Kaldı 2002 Tarihinde İktidara Gelen Ak Parti Bu Aziz Milletimize 10 Sene Ekonomik Ve Sosyal Hayatta Çok Rahatlıklar Yaşattı.

 

Ancak 2012 Tarihi İtibari İle Türkiye’nin Büyüdüğünü Gören Dış Güçler Ve Terör Örgütleri 2012 Tarihinden 2017 Tarihine Kadar Ülkemizi Beladan Kazadan Başını Kaldırtmadılar.

Sinsi Oyunlar Ve Kirli Planlarla Ancak Şer Odaklarının Bir Planı Varsa Ülkemiz Üstünde Huzur Bozmadan Kaos Çıkarmadan Yana Elbetteki Bu Ülkenin İnsanını Çocuğunu Ve Toprak Bütünlüğünü Düşünen Yiğit Adamlarda Vardı.

 

Bu Yiğit Adamlar Gece Demeden Gündüz Demeden Ülkemizi Kaosa Sürüklemek İsteyen İç Savaş Çıkarmak İsteyen Terör Örgütlerine Ve Dış Güçlere Karşı Hem Akıl Yolu Hemde Fiziki Savunma Hamleleri İle Ülkemizi Korumaya Çalıştılar Ve Süreç Artık Sona Geldi Ve Tek Bir Karar Çıkacak O Kararın Sahibi Milletimiz Olacak Ya Dış Güçlerin Terör Örgütlerinin Ekmeğine Yağ Çalacağız Yada Ülkemizin Tam Bağımsızlığı Ve Güçlü Olmasını Sağlayacağız
Yarın Yani 16 Nisa’n Tarihinde Yapılacak Oylama Bizim Evlatlarımızın Geleceğini Belirleyecek
Sizlerden Bir Kardeşiniz Olarak Tek Ricam Yarın Oy Kullanmaya Giderken Yan Odada Uyuyan Çocuğunuzun Yüzüne Bakın Ve Oyunuzu Kullanmaya Gidin 16 Nisa’n Akşamı Ya Terör Örgütleri Ve Onların Patronları Olan Dış Güçler Sevinecek Yada Bu Ülkenin Mazlum Ve Gerçek Sahipleri Sevinecek
Kalın Sağlıcakla.

Hüseyin Yüksek

(Visited 25 times, 1 visits today)
Boyabat Gündemi hakkında 15932 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.