![havaya-ates-etti-polise-yakalandi_8ad07](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/havaya-ates-etti-polise-yakalandi_8ad07.jpg)
Sinop İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ekiplerince; genel asayiş devriyesi sırasında tabanca sesi duyulması üzerine yapılan çevre araştırmasında; şüpheli şahıslar kullanmış oldukları araç ile birlikte yakalandı. Araç ve araç içerisinde bulunan şahıslar üzerinde yapılan aramalarda; 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet mermi, 1 adet bıçak ele geçirildi. 3 Şüpheli şahıs hakkında gerekli yasal işlemler başlatıldı.
Sinop İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: “Şehrimizin huzur ve güvenliği için görevimizin başında vatandaşlarımızın yanındayız. Sinop İl Emniyet Müdürlüğümüzce ‘güvenli sokaklar mutlu şehir’ sloganı kapsamında suç ve suçlular ile mücadelemiz karalılıkla sürdürülecektir” denildi.
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/tttttt-505x600.jpg)