Halk “Yüksek” İhtimal Veriyor!…

Sinop’ta vatandaşların sorunlarını çözme noktasında birçok projeye imza atarak adından söz ettiren Sinoplu iş insanı Hüseyin Yüksek’in ismi halk arasında milletvekilliği noktasında geçiyor.
NEREDE SORUN VAR, O ORADA OLDU!
Vatandaşların sorunlarını hiçbir zaman göz ardı etmeyen İş insanı Hüseyin Yüksek’in önemli projelerinden bazılarını sizlere tekrar hatırlatalım. Anaokulu yaptırıp devlete bağışlaması ile birlikte kentte eğitim alanında büyük bir soruna çözüm bulunmuş oldu. Öte yandan diyaliz hastası vatandaşların sağlık hizmetini ivedilikle alabilmesi adına diyaliz merkezi yaptırarak devlete bağışladı ve bu sayede önemli bir sorunu daha çözmüştü.
SOKAĞIN DOĞAÇLAMA ADAYI!
Ülke olarak seçim hattına girdik. Cumhurbaşkanı adayları belli olmaya başladı. Bunun yanı sıra illerde de milletvekili aday ve aday adayları yavaş yavaş kendilerini göstermeye başladı. Tüm yurtta hal böyle iken birde halk arasında konuşulan bazı isimlerde mevcut. Bunlardan birisi de İş insanı Hüseyin Yüksek. Kendisinin aday olup olmayacağı bilinmese de vatandaşların büyük bir kısmı Hüseyin Yüksek ismini anıyor. Günümüzde çözüm odaklı isimlerin halk arasında sağlam bir yer tuttuğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Hal böyle iken bakalım önümüzdeki süreçte nasıl gelişmeler olacak? Hüseyin Yüksek, siyasete atılacak mı? Bu soruların cevaplarını hep birlikte öğreneceğiz.
 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17089 makale
Boyabat Gündemi