GÜNCEL Haber ; Engelli Vatandaşları Ücretsiz Tıraş Ediyor…..

Hayırseverliği ile tanınan Gerze  ilçesi kuaförlerinden Yaşar Kunduz (Gözde Kuaför), 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle engelli vatandaşlara ücretsiz hizmet vermeye başladı.

 

Yaptığı etkinliklerle ilçede sık sık haberlere konu olan ve adından söz ettiren Gözde Kuaför Yaşar Kunduz, son olarak 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle engelli vatandaşları ücretsiz tıraş etmeye başladı. 3 Aralık Engelliler Gününün pazar gününe denk gelmesi nedeniyle nöbet sistemi uygulandığını söyleyen Kunduz, ”Engelli kardeşlerimizi 2 Aralık Cumartesi gününden itibaren ücretsiz tıraş etmeye başladık.

 

Çalışma arkadaşım İlker Demirtopuz ile birlikte 4 Aralık Pazartesi günü de ücretsiz olarak bu vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi. Kuaför salonunun camına astığı ”3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle engelli kardeşlerimiz ücretsiz tıraş edilir” yazılı kağıtla vatandaşların takdirini toplayan Kunduz,”Hepimiz birer engelli adayıyız. Engelli vatandaşlarımızın böyle küçük ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onların gününde, onlara özel hizmet etme kararı aldık” ifadelerinde bulundu.

Ercan ÖZCAN / Gerzeninsesi

 

Boyabat Gündemi hakkında 16655 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.