Göve Köyü Muhtarlığı Ve Sosyal Yardımlaşma Derneği, Şükür Ve Yağmur Duası Düzenledi.
Duaya Yakın Köylerden Ve Boyabat’tan Yoğun Katılım Oldu, İstanbul Ve Diğer Şehirdeki Göve Köylüleri Sıladaki Akrabaları İle Buluştu Özlem Giderdiler.
Okullar Mevkide Kılınan Öğle Namazından Sonra, Eller Semaya Açıldı, Dualar Edildi, Duaya Katılanlara Keşkek, Etli Pilav, Ayran Ve Çay İkram Edildi.
Köy Muhtarı Veysel Ahtıvar, Yaptığı Kısa Konuşmada, Duaya Katılanlara Teşekkür Etti.
Haber ve Fotoğraflar : Ömer AYTEKİN
I think the admin of this website is truly working hard in favor of his website, as here every data is quality based stuff.
Thank you for the auspicious writeup. It in fact used to be a amusement account it. Glance complex to far added agreeable from you! By the way, how can we keep in touch?
If you desire to improve your experience simply keep visiting this web site and be updated with the most recent gossip posted here.
First off I want to say wonderful blog! I had a quick question in which I’d like to ask if you don’t mind. I was curious to know how you center yourself and clear your mind before writing. I have had a difficult time clearing my mind in getting my thoughts out. I do enjoy writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes are generally wasted just trying to figure out how to begin. Any ideas or tips? Thanks!
Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this post and the rest of the site is very good.
It’s an awesome post designed for all the web viewers; they will take benefit from it I am sure.
Keep on working, great job!
It’s a shame you don’t have a donate button! I’d without a doubt donate to this excellent blog! I suppose for now i’ll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google account. I look forward to brand new updates and will talk about this blog with my Facebook group. Chat soon!
Great delivery. Outstanding arguments. Keep up the good work.
Good way of describing, and nice article to take information about my presentation subject, which i am going to deliver in college.
My coder is trying to persuade me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the expenses. But he’s tryiong none the less. I’ve been using Movable-type on a number of websites for about a year and am worried about switching to another platform. I have heard excellent things about blogengine.net. Is there a way I can transfer all my wordpress content into it? Any kind of help would be really appreciated!
Ищете надежного партнера для строительства автомойки? Мы предложим индивидуальные решения и полное сопровождение проекта от начала до конца.
An impressive share! I have just forwarded this onto a coworker who was doing a little research on this. And he in fact bought me lunch because I discovered it for him… lol. So let me reword this…. Thank YOU for the meal!! But yeah, thanx for spending time to discuss this topic here on your web page.