GARİP Hüseyin yazdı ; Vah Zavallı Durağan’ım

Değerli Büyüklerim Kıymetli Küçüklerim.. Benim Durağan’a Olan Sevdamı Herkes Biliyor. Ben Bir Durağan Sevdalisiyim.. Benimde İçim Adeta Dolu İlçeme Baktıkça Üzülüyorum..

Kadersiz İlçemiz 1955 Yılında Kurulmuş. Şu An 2022 Yılındayız. Yani Yaklaşık 73 Yıldır Gelen Vurmuş Giden Vurmuş Kimse Allah İçin Bişey Yapmamış. Güzel İlçem Köyleri İle Beraber Ortalama 35 Bin Nüfustan Onbinlere Düşmüş. Sinop’un İkinci İlçesi Olan Durağan En Sonlara Düşmüş.. Bu İlçeye Gelen Amir Memur 3 Ay Durmuyor. İlcemde Gezerken Esnaftan Başka Kimseyi Görmüyorum Kimse Kalmamış.

Sinop’un Tüm Parti İlçe Başkanları Her Ay İktidarı Muhalefeti Ortak Toplantılar Yapıp İlçeleri İçin Ne Yapabiliriz Ne Alabiliriz Hesapları Yaparken. Benim İlcemdeki Tüp Parti Başkanları Birbirine Selam Bile Vermiyor. Kahvede Aynı Masada Çay İçmiyor. Adeta Sanki Birbirine Düşmanlar..

Eyyy Durağan İlçesinde Faliyet Gösteren Tüm Siyasi Parti İlçe Baskankari Bu İlçenin Vebali Hepinizin Boyun Borcudur. Bırakın Artık Benim Partim İyi Senin Partin Kötü Siyasetini. İlçemiz Bitti İlçemiz.. İktidarı Muhalefeti Gelin Bir Araya Toplantılar Yapın Her Ay Ortak Karar Verin O Karara Hepiniz İmza Atın. Valiliğe Gidin. Kendi Partilerinizden Bir Şeyler İsteyin.. Ne Yapabiliriz Diye Düşünün… Birseyler Yapın Yapinki 20 Yıl Sonraki Nesil Size Dua Etsin..

Herkes Partisini Savunacak Tabiki Siyaset Yapacak… Ama Önce İlcen.

Şu İlçeye 73 Yıldır Kalıcı Bir Yatırım Yapılmamış..

Siyaset Yapıyorsam Namerdim. Birilerinin Adına Konuşuyorsam Namerdim.

Durağani Seven Bir Vatandaş Olarak Söylüyorum Ve Yazıyorum..

Demem Şuki İktidarı Muhalefeti Bir Olacak Elini Taşın Altına Koyacak… Birlik Beraberlik Olacak…

Herkese Selamlar Saygılar

Boyabat Gündemi hakkında 18411 makale
Boyabat Gündemi