![feee](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/11/feee.jpg)
Sinop İl Jandarma Komutanlığı TEM Şb. Md.lüğü ve Erfelek İlçe J.K.lığı ekiplerince terör suçundan aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışma neticesinde; “FETÖ/PDY Anayasal Düzeni Ortadan Kaldırmaya Teşebbüs Etmek” suçundan 13 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranan E.D isimli şahıs yakalanarak adli makamlara sevk edilmiş ve tutuklanarak Sinop E Tipi Kapalı Cezaevine konulmuştur.