Durağanda Spor Alanında Büyük Değişim..

spor3

Durağan Futbol sahasının eksiklerinin giderilmesi için ödenek ayrıldı.   Durağan Futbol Sahasının Soyunma Odası ve Aydınlatma Sistemi Yapılıyor.

Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, konu ile ilgili yaptığı değerlendirmede: “ Durağan Futbol Sahasının eksikleri için uzun süredir uğraş vermekte idik. Girişimlerimiz ve Milletvekilimiz Sayın Nazım Maviş’in Bey’in konuyu yakın  takibi sonucu eksikliklerin giderilmesi için Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ödenek aktarıldı. Spor Genel Müdürlüğü, Tesisler Daire Başkanlığından Durağan Futbol Sahasının Betonarme 2’li Soyunma Odası ve Aydınlatma Sisteminin yapılması için 555 Bin TL aktarıldı.  Gençlerimize ve ilçemize hayırlı olsun.

Biz gençlerimize önem veriyoruz. Onlar bizim geleceğimiz. Gençlerimizin kaliteli ve sağlıklı alanlarda spor yapmaları için her zaman üzerimize düşenin fazlasını yapmak için çalışıyoruz, çalışacağız. Ödeneğin  ilçemize aktarılmasına vesile olan başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç, Spor Genel Müdürümüz, Tesisler daire Başkanımız, Milletvekilimiz Sayın Nazım Maviş ve emeğin geçen herkese ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

spor1 spor2

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18247 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.