Durağan Belediyesi Belediye meydanında Ramazan Etkinliği düzenlendi. Durağanlıların büyük ilgi gösterdiği Ramazan Etkinliğinde Sinop Hayaller Tiyatrosu bir çok gösteri sergiledi……..

Durağan Belediyesi Belediye meydanında Ramazan Etkinliği düzenlendi. Durağanlıların büyük ilgi gösterdiği Ramazan Etkinliğinde Sinop Hayaller Tiyatrosu bir çok gösteri sergiledi.

Belediye meydanında düzenlenen etkinlikte ilk önce Meddah sahne aldı ve bir 15 Temmuz hikayesi anlattı. Aşuk ile Maşuk dans gösterisi sergilendikten sonra Hacivat – Karagöz gösterisi sahnelendi. Daha bir çok renkli gösteriyi seyircilerin beğenesine sunan Hayaller Tiyatrosu büyük beğeni topladı. Program hatıra fotoğrafları çekimiyle sona erdi.

Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı; “Belediyemiz tarafından düzenlenen “Ramazan Etkinlikleri” kapsamında Sinop Hayaller Tiyatrosunu hemşerilerimizle buluşturduk. Birbirinden güzel gösterileri İlçe Kaymakamımız Akın Oruç, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Durağan halkı ile birlikte izledik. Birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunu yaşıyoruz. Ramazan; dayanışma ve kaynaşmanın tam manasıyla yaşandığı bir ay. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin.”

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18375 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.