Dumlupınar İlkokulundan Boyabat Vergi Dairesine Ziyaret….

DSC_0112(2)

Dumlupınar İlkokulu Müdürü Ahmet Gürbüz gözetiminde kalabalık öğrenci grubuyla Boyabat Vergi Dairesi Müdürü ve çalışanlarını ziyaret ettiler.

İki kattan oluşan ve çalışanlarının da hazır bulundukları bölümleri gezen öğrenciler Vergi Haftası dolayısıyla Vergi Dairesi Müdürü ve personelinin Vergi Haftasını kutladılar. Öğrencilere verginin tanımı ve verginin ülke için gerekliliği ve bu toplanan vergilerle ülkemiz için yapılan hizmetler ile ilgili bilgiler verildi. Daha sonra Vergi Dairesi müdürü İlyas Vural ve personel tarafından öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Ziyaret İle ilgili açıklamalarda bulunan Vergi Dairesi Müdürü Vural ziyaretlerinden dolayı Dumlupınar İlkokulu öğrenci ve öğretmenlerine teşekkür ettiğini ve bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dumlupınar İlkokulu Müdürü Ahmet Gürbüz ise, ziyaret sırasında başta Vergi Dairesi Müdürü olmak üzere tüm çalışanlarına misafirperverlikten dolayı kendilerine teşekkür ettiğini belirterek,öğrencilerimize vergi sistemi hakkında bilgiler veren müdür yardımcısı Ahmet Yükselecek’e ve çalışanlarına  ayrı ayrı teşekkür ettiğini belirtti. Zİyaret sonrası öğrencilere Vergi Dairesi alt katında bulunan Süresiz Vergilendirme Servisi ve Üst katta bulunan Sürekli Vergilendirme Servisi gezdirildi.

Ziyaret sonrası toplu halde öğrencilerle fotoğraf çekildikten sonra görüşme sona erdi.

Kaynak : Boyabat Bülteni

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18194 makale
Boyabat Gündemi

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.