Devlet Baba’dan İş İnsanına Teşekkür Ve Tebrik!

Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu, Gerzeli İş İnsanı Hüseyin Yüksek’in ilçede yaptırmış olduğu yatırımları ziyaret ederek hem tebrik etti hem de teşekkür etti.

Hayırsever adımları ve başarılı iş hayatıyla adından sıkça söz ettiren Gerzeli iş insanı Hüseyin Yüksek, annesi merhume Fatma Yüksek adına dört derslikli anaokulu yaptırmak için kolları sıvamıştı. Öte yandan Yüksek, mülkiyeti kendisine ait yapıyı restore ederek aile sağlığı merkezine kapılarını açmıştı.

VALİ TEŞEKKÜR ETTİ!

Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu, AK Parti İl Başkanı Uğur Giresun ve beraberindekiler, İş İnsanı Hüseyin Yüksek’in yapımı devam eden ve yıl sonunda bitecek olan anaokulu ve aile sağlığı merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Vali Karaömeroğlu, iş insanı Hüseyin Yüksek’e İlçede vatandaşların hizmet amaçlı yaptığı yardım ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Öte yandan, Vali Karaömeroğlu ve beraberindekiler, Hüseyin Yüksek tarafından yapımı devam eden Cayva mevkindeki bungalow evleri inceledi ve  çalışmalar Yüksek’ ten bilgi aldı.

ajassinop

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18183 makale
Boyabat Gündemi