Darbe Girişiminin Vurduğu Bir Düğün Daha Damatsız Oldu……

Darbe Girişiminin Vurduğu Bir Düğün Daha Damatsız Oldu

Uşaklı 10 yıllık polis memuru H.Ü. ile özel bir bankada satış uzmanı K.K., geçen haftaSamsun‘da düzenlenen bir düğünle dünya evine girdi.

KENDİ MEMLEKETİNDEKİ DÜĞÜNÜNE KATILAMADI

İkinci düğünün damadın memleketinde, Uşak Can Palas‘ta düzenlenmesine karar verildi. Ancak, darbe girişimi sonrası planlar tutmadı. Kamu kurum ve kuruluşlarında tüm izinlerin kaldırılması nedeniyle Artvin‘de görevli olan ve Samsun‘a tayini çıkan 10 yıllık polismemuru H.Ü., böylelikle memleketi Uşak‘ta düzenlenen düğününe katılmadı.

HER ŞEY TAMAM BİR DAMAT EKSİK

Düğün, bankacı gelin K.K. ve davetlilerin katılımıyla, damatsız olarak yapıldı. Damat dışında hiçbir eksiğin olmadığı düğün için bütün detaylar planlandı. Polis damat H.Ü.’nün yakınları, süsledikleri gelin arabasıyla K.K.’yı, H.Ü.’nün baba evinden alarak kuaföre götürdü. Burada saç ve makyajı yapılan K.K., gelinliği giydikten sonra önünde Türk Bayrağı asılı ‘Biz Evleniyoruz’ yazan gelin arabasına bindi. Gelin arabasıyla düğünün yapılacağı tesise giden gelin, davetliler tarafından alkışlarla karşılandı.

POLİS EŞE ÖPÜCÜK GÖNDERDİ

Polis eşinin ayağına basmasa da gelinlik giyerek davetlilerin karşısına çıkan gelin K.K., “Düğün tarihimiz daha önceden belirlenmişti. Eşim ülkemizin içinde bulunduğu durum nedeniyle vatanı ve milleti için görevinin başında bulunuyor. En mutlu günümüzde yanımda değil ama vatan millet tek yürek. Eşimi çok seviyorum buradan öpücüklerimi gönderiyorum. Beni yalnız bırakmayan yakınlarımıza ve dostlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak Haberler com.
Share
Boyabat Gündemi hakkında 18401 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.