Çorlu Sinoplular Derneği İftarda Buluştu…..

Dernegimizin Düzenlediği Iftar yemeğine siyaset ve cemiyet hayatinin önde gelenleri katıldı. Iftara yaklaşık 3 500 kişi katildi.
Misafirleri Dernek Baskanimiz Yusuf Gümüş ve Yonetim kurulu üyeleri karşıladı.

Ak Parti Tekirdağ Milletvekilimiz Metin Akgün CHP Tekirdağ Milletvekilimiz Candan Yuceer Çorlu Kaymakamimiz Levent Kılıç Çorlu Belediye Başkanımız Ünal Baysan Çorlu Muftumuz Adem Gülmek Ak Parti Çorlu ilçe Başkanımız Kerim Atalay ve Yönetim Kurulu Üyeleri CHP İlçe Başkanı ismail Akar ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti Ergene ilçe Başkanımız Mustafa Çalım yonetim Kurulu Üyeleri Ergene Belediye Baskan Yardımcısı Menderes Yıldız Tekirdağ Müsıad Başkanı Muzaffer Aslan ve yönetim kurulu üyeleri.

 

Tekirdağ Birlik Başkanı Sami Kayin Çorlu Kahveciler Odasi Başkanı Yıldız İşadamı Mehmet Diktaş Filiz IHH Çorlu Şube başkanımız Cemalettin Günay ve Yönetimi. Mahalle Muhtarlarimiz Belediye meclis üyelerimiz Ergene Samsunlular Dernek Başkanımız Şükrü Kirikci Ergene Sinoplular Dernek Başkanımız Kadir Köse ve Yonetim kurulu üyeleri Çorlu Ordulular Dernek Başkanımız MUTLU KÜTÜK ve yönetim kurulu üyeleri Ergene Kirklareliler Dernek Baskanimiz Mustafa Karakaş ve yönetimi Zonguldaklilar Dernek başkanı Ramazan Yeniköy ve yönetimi Sultangazi Duraganlilar Dernek başkanı Yaşar Atbakici Sinoplu Sanatcı Necip CAN ve Basin mensupları Dernek yonetim kurulu üyelerimiz cok sayıda vatandaşımız katilim sağladılar.

Editör: Osman DEMİREL

 

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18375 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.