CHP’Lİ Mustafa Acundan, Suç Duyurusuna Büyük Tepki…

acun

Son günlerde kamuoyunun gündemine oturan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında gerginliğe ve mahkemelik olan ,”Diktatör Bozuntusu “ sözüne tepki olarak, Eski Sinop AK Parti Milletvekili Cengiz Tokmağın, suç duyurusunda bulunmasına ilk tepki, Eski CHP Sinop İL Başkanı Mustafa Acundan geldi.

Sosyal paylaşım hesabından yaptığı zehir zemberek açıklamada şunları söyledi. “”Ananı da al git, İsrail dölü, Cahil, ahlaksız, serseri mayın, namus ve şeref fukarası, zavallı, pişkin, adam yerine koymam, yüzüne tükürsen yağmur zanneder, yarım porsiyon aydınlar…” ve daha nice nazik (!) ifadeleri duymayanlar Genel Başkanımız Sn . Kemal Kılıçdaroğlu’nun; “diktatör bozuntusu, senin için şeref ve namus ne anlama geliyor ” sözleri için Adalet Saraylarına koşuyor. 
Yıllardır; siyasetçilere, muhalefet liderlerine, vatandaşa, kadına, erkeğe, hatta ATATÜRK ve İNÖNÜ’ye hakaret etme hadsizliğinde bulunabilenleri görmezden gelip de bugün Adalet Sarayları önünde şikayet etme yarışına girenleri sadece gülerek izliyorum. 
Dikkat çekmek, gündeme gelmek, gündemde olmak istiyorlarsa daha ciddi işlerle uğraşmalarını daha ciddi söylemlerde bulunmalarını tavsiye ederim.
“Terör örgütü ile görüşen de görüştüğümüzü söyleyen de şerefsizdir” diyenlerin Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun “namus ve şeref sizin için ne anlama geliyor ” sorusuna Adliye Saraylarında değil kamuoyu önünde cevap vermelerini diliyorum “dedi.

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18195 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.