Boyabat’ta Turizm Haftası Kutlandı, Konu Memleket…

geuiueon
15 – 22 Nisan tarihlerinde kutlanan Turizm Haftası etkinlikleri kutlanıldı
Tayyareci Nuri Bey Mesleki ve Anadolu Lisesi’nin düzenlediği organizasyon, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda çeşitli etkinliklerle gerçekleştirildi.
Düzenlenen etkinliğe Kaymakamımız Ümit Hüseyin Güney, Garnizon Komutanımız Erdal Uçar, Belediye Başkan Vekilimiz Abdullah Kozanoğlu, İlçe Emniyet Amiri Ali Çevik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya, İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Coşkun, Kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, Okul Müdürleri ve yöneticileri, STK temsilcileri, Boyabat halkı ve öğrenciler katıldı.
Etkinlikte Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, Tayyareci Nuri Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin birlikte hazırladıkları, halk oyunları, müzik ve şiir dinletisi, skeç ve oratoryo izletisiyle devam etti. Protokol tarafından ödüllerin verilmesiyle düzenlenen etkinlik sona erdi. Etkinliğin ardından Tayyareci Nuri Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan Boyabat Keşkeği misafirlere ikram edildi.
 
boyabat, boyabat gazetesi, boyabat haber
 
boyabat, boyabat gazetesi, boyabat haber
 
boyabat, boyabat gazetesi, boyabat haber

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18318 makale
Boyabat Gündemi

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.