Boyabat’ta Modern Konferans Salonu…

Boyabat 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi binasında yapımı devam eden konferans salonunda çalışmalar sürüyor.

Boyabat Belediyesi bölgenin yükselen değeri olarak ilçeye ilkleri yapmaya devam ediyor. Boyabat 15 Temmuz Şehitler Kültür merkezi içerisin de yapımına devam eden Konferans Salonunun proje görselleri Boyabat Belediyesi tarafından resmi web sitesinde yayınlandı.

Boyabat Belediyesi tarafından 406 kişilik tasarlarlanan konferans salonu, aynı zamanda çok amaçlı salon ve toplantı salonu olarak da kullanılacak.

Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Şefik Çakıcı “İlçemiz tarihi bakımından büyük değerlere sahip. Fakat ne yazık ki yıllardır, bir kültür merkezine sahip değildi. Biz yaptığımız projemizle artık kültür merkezini Boyabat’ımıza ve vatandaşlarımıza kazandırmış olacağız. Bu merkezde sinema salonu, konferans salonu, düğün salonu, Osmanlı Hamamı ve kafeteryası ile ilçemize hizmet verecek. Projemizde birde 406 kişilik konferans salonu olacak. Boyabat’ın eğitim-kültür hayatına önemli katkılar sunan Boyabat Belediyesi, yeni konferans salonuyla daha çok programın kolaylıkla yapılmasına imkan sağlamış olacak. Tekrar ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Boyabat Belediyesi

Boyabat Gündemi hakkında 16655 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.