Boyabat’ta Hakim Ve Savcılar Veda Yemeğinde Biraraya Geldiler..

HSYK kararnamesi ile Boyabat Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sefa Maraşlı’nın tayini Samsun’un Bafra ilçesine çıkması nedeni ile bu akşam Ihlamur Grand Restaurant’ ta veda yemeği düzenlendi.

Ayrıca düzenlenen veda yemeğinde Boyabat ve Durağan Adliyesinde tayinleri çıkan Hakim ve Savcılar…

Boyabat Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sefa Maraşlı, Cumhuriyet Savcısı Salih Erol, Cumhuriyet Savcısı Sekan Karakoç,Cumhuriyet Savcısı Soner Akın,Cumhuriyet Savcısı Safa Han İzmirli,Hakim Sevda Karahasanoğlu,Hakim Sezer Şimşek,Hakim Akif Tögel,Durağan Cumhuriyet Savcısı Enes Yakup Simşek ,Hakim Çağla Bilgiç Akın’ a düzenlenen gecede plaket takdim edildi.

Veda yemeğine Boyabat Kaymakamı Enver Yılmaz,Boyabat Cumhuriyet Başsavcısı Habibullah Keser,Belediye Baskanı Şefik Çakıcı,Boyabat Adliyesinde görevli Hakim, Savcılar,Avukatlar ve adliye personeli katıldı.

Veda yemeğinde Boyabat Cumhuriyet Başsavcısı Habibullah Keser,Boyabat Kaymakamı Enver Yılmaz,Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ve Bafra’ya tayini çıkan Adalet Komisyonu Başkanı Sefa Maraşlı’ günün anlam ve önemi hakkında birer konuşma yaptılar.

Yemek sonu tayinleri çıkan Hakim ve Savcılar günün anısına adliye personelleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildiler.

Haber Merkezi-Boyabat Gündem – Hüseyin Ünlü

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18175 makale
Boyabat Gündemi