Boyabat’ta Demokrasi Nöbeti Halkın Yoğun Katılımı İle Devam Ediyor…..

 

Kültür Merkezi  önündeki alanda demokrasi nöbetine  ilçe halkının yoğun katılımı ile  devam ettirildi.

Belirlenen saatte  Kültür Merkezi önünde toplanan vatandaşlara Boyabat Belediyesi  tarafından  vatandaşlara su,kek,vb   ikramlar  sürekli yapılıyor.

Boyabat Belediyesi Kültür Merkezi  binası önündeki demokrasi nöbetine Belediye Başkanı Şefik Çakıcı  yanı sıra İlçe  Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, AK Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları,  sivil toplum örgütü temsilcileri, ilçede bulunan  siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı Boyabat Bülteni’ne yaptığı açıklamada “Demokrasi nöbetlerimizi burada olmakla büyük bir görev yapan değerli ilçe halkımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.  Bu ülkeye ihanet etmeye çalışan hainlere halkımız canıyla kanıyla çarpışarak cevabını  verdi. Bu aziz millete silah çeken, kardeşliğimizi, birliğimizi, beraberliğimizi kasta edenler  en ağır şekilde cezalarını çekecekler. Şehitler verdik onlar için dua edelim. Yaralılarımız var acil şifalar dileyelim. Ülkemizin dört bir köşesinde sokaklara çıkan halkımıza ve darbe girişimine karşı, milli birliğimize destek veren tüm siyasi partilere ve yöneticilerine de teşekkür ediyoruz. Bugün birlik olma günüdür. Cumhurbaşkanımız Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan meydanlardan çekilebilirsiniz diyene kadar bu meydanlarda demokrasi nöbetine devam edeceğiz. Bir kez daha tekrarlıyorum,  Allah birliğimizi dirliğimizi ve huzurumuzu bozmak isteyenlere fırsat vermesin”dedi.

Kaynak : Boyabat Bülteni

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18314 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.