Boyabat’ta Çevreyi Kirletiyor muyuz Temizliyor mu, ?. (Bilmece)

“Ya Olduğun Gibi Görün, Ya Da Göründüğün Gibi Ol”

1 Haziran 2016 Tarihinde Saat 18.51 de Boyabat Belediye başkanı sosyal medya Facebook aracılığı ile bu sözleri paylaşmış “Gönüllüyüz. Çöp topluyoruz.
Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızın katılımlarıyla, Temiz bir Boyabat için el ele verdik. Temiz ve yaşanabilir Boyabat için kolları sıvadık.” cümlesi ile aşağıdaki resimleri paylaştı.

Ancak Boyabat Belediyemize ait bilbordlardan, dolmuş duraklarına takılan afişlerden, Dörtyol’a kurulan dijital reklam panosundan Boyabat halkına çevrecilik konusunda spot cümlelerle, vatandaşları çevre temizliği konusunda uyarırken, Kamuoyu adına soruyoruz…

Boyabat Belediyemize ait duyuruları bu şekilde çevreyi ve iş yerlerinin pırıl pırıl duvarlarını kirleterek tanıtım yapmak Boyabat belediyemize hiç yakışıyor mu? Çevre temizliği konusunda vatandaşları uyarırken ilk önce çevre temizliğine hangi kurum ve kurum amiri uymalıdır? ” Kendinizin uymadığı kuralları vatandaştan istemek gibi bir hakkınız var mı?

Haber ve Fotoğraflar : Davut Koçyiğit

ç1kkkk

7 Haziran 2016 Salı Boyabat’ta bazı yerlerde ve birçoğunu yayınlayamadı mız hiçte hoş olmayan görüntüler Çekilen Görüntüler

temizlik11

temizlik14

temizlik19

temizlik23

temizlik25

temizlik26

temizlik27

temizlik28

temizlik29

temizlik31

temizlik33

temizlik32

temizlik30

temizlik04

temizlik03

temizlik02

temizlik05

temizlik06temizlik14

temizlik01

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18194 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.