![boyabat-ta-3-kisiyi-darp-eden-2-supheli-yakalandi_68920 (1)](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/10/boyabat-ta-3-kisiyi-darp-eden-2-supheli-yakalandi_68920-1.jpg)
Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyonda Edinilen bilgiye göre; Araç içerisindeki ses sistemini gasp etmek isteyen iki kişi hakkında “Yağma ve Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma” nedeni ile gözaltına alındığı ve yakalanan şüpheli şahısların evlerinde ve araçların da yapılan aramalarda;
1 adet Tabanca
1 adet Tüfek
2 adet Bıçak
1 adet Beyzbol Sopası ele geçirildiği
Yakalanan şüpheli şahıslar hakkında gerekli yasal işlemler başlatıldığı bildirildi.
Sinop İl Emniyet Müdürlüğü..